Aranacak Kelime :  
  DİL SEÇİMİ

  KATEGORİLER

  FIRSAT ÜRÜNÜ
*
IŞIKLI STAND-GÖNYE B2 TEK TARAFLI

Fiyatı : 8.553,60 TL KDV Dahil

  FIRSAT ÜRÜNÜ
ALINLIKLI AFİŞ STANDI B2 500X700MM

Fiyatı : 5.462,40 TL KDV Dahil

  ZİYARETÇİ İSTATİSTİĞİ
Bugün Tekil : 0 Kişi
Toplam Tekil : 0 Kişi

 
  Sıkça Sorulan Sorular (FAQ)

Örümcek Stand Nedir ?
Örümcek Stand, karkas şeklinin örümcek ağı gibi açılmasından dolayı bu ismi almış bir sunum malzemesidir(Display ürünüdür). Örümcek Stand karkası kurulduktan sonra ince sac çubukları takılır, ince sac çubuk takılmasının ardından üzerine arkası mıknatıslı 400 mikron siyah PVC lerin montajı yapılır. Örümcek stand PVC leri üzerine, dijital baskı yapılmış laminasyonlu folyolar sıvanmıştır.

----------------------------

Örümcek Stand ile bir çanta ile fuarınızı sevkedebilir ve kurabilirsinz. Örümcek Stand son derece pratik kurulumu kolay görsel değişimi rahat yapılmaktadır. Örümcek Stand pvcleri 400 mikron siyah ve ışık geçirmez olmalıdır. Örümcek Stand da kullanılan mıknatısların çekim gücü ve kalitesi yüksek olmalıdır. Kullanılacak alan durumuna göre örümcek stand oval mi? Örümcek Stand Düz mü? ve Örümcek Stand kaç panel olacağının karar verilmesi gerekmektedir. Örümcek Stand, bazen yanlışlıkla Örümcek Stant olarak da yazılmaktadır. En çok kullanılan Örümcek Stand çeşidi 3x3 Örümcek Stand (Örümcek Stand 3 Panel) ve 3x4 Örümcek Stand (Örümcek Stand 4 Paneldir). Örümcek Stand çantasına hardcase adı verilmektedir.


----------------------------

Örümcek Stand Oval

En çok kullanılan örümcek stand çeşidi olmaktadır. Oval Örümcek Standlar içinde de,en fazla kullanılan örümcek stand çeşidi 3x3 örümcek stand (Örümcek stand 3 panel) ve 3x4 Örümcek Stand (Örümcek stand 4 panel) dir. Stand şeklinin oval olması sebebiyle bu ismi almışlardır. Genel olarak orta paneller 70xx230 cm ,yan paneller 67x230 cm den oluşmaktadır. Bu örümcek standlarda 400 mikron pvc ve mıknatıs kullanılmakta olup, ana karkası 1.sınıf  eloksallı aluminyumdan oluşmaktadır.


----------------------------

Örümcek Stand Düz

Oval Örümcek Standlardan sonra en çok kullanılan Örümcek Stand çeşidi, Düz Örümcek Standlardır. Düz Örümcek Standlar içinde de en sık kullanılan 3x3 Örümcek Stand (Örümcek stand düz 3 panel) ve 3x4 Örümcek Stand (Örümcek Stand Düz 4 Panel) dir. Genel olarak orta paneller 75x230 cm,yan paneller 67x230 cm ölçülerinde olmaktadır. Bu Örümcek Standlarda da 400 mikron siyah ışık geçirmez pvc ve mıknatıs kullanılmaktadır. Ana karkası kaliteli 1.sınıf eloksallı aluminyumdur.

----------------------------

Örümcek Stand Fiyat
Örümcek Stand Fiyatlarının belirlenmesinde şu faktörler etkili olmaktadır.

-Örümcek Stand panel sayısı
-Kullanılacak folyo kalitesi
-Dijital Baskı yapılacak makine kalitesi (Çin makinesi olmamalıdır.) 
-Örümcek Stand baskı sonrası folyo üzerine yapılan laminasyon kalitesi

----------------------------

Örümcek Stand Kurulumu
Örümcek Stand Kurulumu genel olarak 10 ila 15 dakika arasında yapılabilmektedir. Önceden kurmuş olanların tecrübeleri sebebi ile bu süre daha kısa da olabilmektedir. Stand kurulumnda önce karkas açılıp sonra, siyah sac çubuklar takılıp,sonrada üzerileri folyo sıvalı pvc lerin montajları yapılarak Örümcek Stand Kurulumu tamamlanmaktadır.

----------------------------

Örümcek Stand Yedek Parça

Örümcek stand yedek parçalarını şirketimizden tedarik edebilirsiniz. Örümcek stand mıknatıs,örümcek stand pvc, örümcek stand aparat,  örümcek stand çubuk, örümcek stand çanta gibi bir çok yedek parçayı şirketimiz bünyesinde tedarik edebilirsiniz.

----------------------------

Örümcek Stand Görsel Değişimi

Örümcek stand görsel değişimlerini istediğiniz zaman fabrikamızdan değiştirebilirsiniz. Karkası aynı kalarak da fabrikamızda dijital baskısını değiştirmekteyiz. Örümcek stand pvc si, örümcek stand aparatı,örümcek stand lambası, örümcek stand yedek parçalarınıda şirketimiz bünyesinde temin edebilirsiniz. Bizden satın almamış olduğunuz örümcek standların görsel değişimlerinide yapmaktayız.


----------------------------

Örümcek Stand İstanbul
Örümcek Stand İstanbul da bir çok noktaya şirketimiz araçlarının servis günlerinde dağıtımları yapılmaktadır. Örümcek Stand Ankara veya anadolunun diğer illerinden satın alınmışsa kargo veya ambara kadar şirketimiz araçları ile sevkiyatları yapılmaktadır.

----------------------------

Karton Stand Nedir ?
Karton Stand, adı üstünde Kartondan İmalatı yapılan stand türüdür. Farklı çeşitteki Karton tiplerinden imalatı yapılabilmektedir. Ürüne modele,adete göre karton tipi seçilmektedir.


----------------------------

Karton Stand Masaüstü

Masaüstünde ürün sergilemek için kullanılan karton stand tiplerine masaüstü karton stand denilmektedir. Masaüstü karton standlar maliyetleri düşük ve genelde küçük ve hafif ürünler sergilemek amacı ile kullanılmaktadırlar. Masaüstü karton stand ,kasa önlerinde,vitrin üstlerinde,mağazalarda bir çok alanda kullanılmaktadır.

----------------------------

Ahşap Stand 

Ahşap stand ayaklı, ahşap stand masaüstü, ahşap stand askılı gibi çeşidi bulunan ahşap standlar genel olarak son derece dayanıklı ve şık ürünlerdir. Ahşap standlar, alışveriş merkezlerinde,mağazalarda, kongre merkezlerinde, ürün sergilenmesi gereken hemen heryerde kullanılan ürünlerdir.

----------------------------

Roll up 

Roll up tanıtım amacı ile  en fazla kullanılan display ürünüdür. Roll up dijital baskılı bir şekilde üretilmekte olup, mekanizma olarak içine saran bir mekanizma ile üretilmektedir. Roll up dijital baskıları kendi kağıdına ve vinil olarak iki şekilde yapılmaktadır. Roll up üretimleri şirketimiz bünyesinde hergün yapılmakta olup roll up görsel değişimleri de üretim hattımızda yapılmaktadır.
 
  ALIŞVERİŞ SEPETİ
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  FIRSAT ÜRÜNÜ
İlan Panosu T Ayaklı Sac ve Mantar Zeminli 6A4

Fiyatı : 10.428,00 TL KDV Dahil

  FIRSAT ÜRÜNÜ
Roll Up 100x 200 cm

Fiyatı : 900,00 TL KDV Dahil

  POPÜLER ÜRÜNLER
Örümcek Stand 3x4(oval)
Fiyatı : 9.347,40 TL KDV Dahil
Örümcek Stand 3x4(oval)
Örümcek Stand 3x3 (oval)
Fiyatı : 8.132,40 TL KDV Dahil
Örümcek Stand 3x3 (oval)
Örümcek Stand 3x5 (oval)
Fiyatı : 12.190,50 TL KDV Dahil
Örümcek Stand 3x5 (oval)
Roll Up 85x200 cm
Fiyatı : 747,60 TL KDV Dahil
Roll Up 85x200 cm
X Banner 80x180
Fiyatı : 636,00 TL KDV Dahil
X Banner 80x180
Tanıtım Standı - Plastik Sunum Standı Oval (FASULYE)
Fiyatı : 1.872,00 TL KDV Dahil
Tanıtım Standı - Plastik Sunum Standı Oval (FASULYE)
Roll Up 80x200 cm
Fiyatı : 738,00 TL KDV Dahil
Roll Up 80x200 cm
Örümcek Masa
Fiyatı : 4.668,00 TL KDV Dahil
Örümcek Masa
Roll Up 60x180 cm
Fiyatı : 721,20 TL KDV Dahil
Roll Up 60x180 cm
Örümcek Stand 3x2 (oval)
Fiyatı : 7.816,80 TL KDV Dahil
Örümcek Stand 3x2 (oval)

  ANKET
Sitemizden nasıl haberdar oldunuz ?
Tavsiye
Gazete, dergi, tv reklamı
Arama motoru (google, bing,yahoo vb)
Başka site aracılığı ile
Diğer

  ÜYE GİRİŞİ

Company : Milpamarket
End Date : 21.7.2023
URL : https://www.milpamarket.com/
Address : Seyrantepe Mahallesi Nato Caddesi No:10 Kat:2
Telephone : 02122637064 - 02122631814 - 02122630229 - Whats App Hattı 0532 295 97 29 - info@milpamarket.com
Email Contact : info@milpamarket.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza E-Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.